Slēdzenes maiņa

Slēdzenes
maiņa

Main

MAINĀM VISDAŽĀDĀKO
“ZIRNEKĻA” VEIDA UN
ARĪ PĀRĒJĀS SLĒDZENES

TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
NOMAINAM GAN CILINDRUS,
GAN MEHĀNISMUS

AIZBĪDŅU MAIŅA

DURVJU SLĒDZEŅU NOMAIŅA,
ATSLĒGU MAIŅA, FURNITŪRAS NOMAIŅA

UZREIZ UZZINIET
PAKALPOJUMA IZMAKSAS

TULĪTĒJA
REAĢĒŠANA

VIENMĒR 100%
POZITĪVS REZULTĀTS

Kvalitatīva slēdzeņu maiņa Jums ērtākajā laikā

Mūsu uzņēmums nodrošina slēdzeņu nomaiņu koka durvīm, metāla durvīm kā arī PVC un alumīnija durvīm. Nav būtiski vai tās ir mājas ieejas durvis, dzīvokļa durvis, vai pat šķūņa durvis, mēs jums spēsim palīdzēt. Mainām gan slēdzenes gan pašus slēdzeņu mehānismums. Iespējama arī seifu slēdzeņu nomaiņa. Ja jums ir slēdzene kura nedarbojas, mēs to nomainīsim vai salabosim. Tāpat mēs nodrošinam durvju atvēršanu, ja slēdzenes ir pārstājušas darboties un nosprostojušās.

Nekas nav mūžīgs, arī slēdzene, pat situācijā kad veiksiet regulāras apkopes tik un tā un slēdzene ar laiku izies no ierindas. Slēdzenē nemitīgi notiek berze, un tās rezultātā pat viskvalitatīvākie cilindri ar laiku nolietojas un nefunkcionē vairs tik labi kā sākumā. Arī slēdzenes kas ir uzstādītas privātmājai un visu laiku atrodas agresīvā vidē (saule,sniegs, lietus) nekalpos tik ilgi kā slēdzenes kas atrodas iekštelpās. Katras slēdzenes mūžam agri vai vēlu pienāk gals, un šeit mēs jums varam palīdzēt.

 

Slēdzenes mainam uz līdzvērtīgām vai modernākām, atkarībā no Jūsu velmēm!

Piedāvājam sekjošu ražotāju slēdzenes: Moturra, Cisa, Atra, Securemme, Multulock, Nemef, Yale, ISEO, Abloy, Assa, Dorma, EVVA, GEGE, Tesa, Assa Abloy, FIAM un vēl daudzas citas. Mūsu speciālisti Jums sniegs konsultāciju par vispiemērotākajām slēdzenēm un tās arī varēs nomainīt. Nomainot slēdzenes tiek piešķirta 2 gadu garantija darbam un jaunajiem slēdzeņu mehānismiem, ar nosacījumu, ka slēdzeņu mehānismi ir iegādāti no mums.

Slēdzenes visbiežāk iziet no ierindas, jo slēdzenēm netiek veiktas apkopes, par slēdzeni, tāpat kā par jebkuru mehānismu ir jārūpējās un to ir jākopj, lai tas strādātu nevainojami. Šo apkopju trūkuma rezultātā mehānisms sāk darboties ar traucējumiem.

Vēl sliktāk ir tas, ka lielākā daļa cilvēku, parādoties pirmajiem slēdzeņu darbības traucējumiem turpina lietot slēdzenes, slēdzeni griež ar spēku, līdz brīdim kad tā pārstāj funkcionēt, kaut vienkāršāk būtu bijis laicīgi nomainīt esošo slēdzeni. Būtiski ir atcerēties, ja ir izmaiņas slēdzenes mehānismu darbībā, tas ķerās, cilindrs griežas grūtāk, vai atslēga jāiestumj ar spēku, ir pienācis laiks pieņemt lēmumu un nomainīt slēdzeni, lai nepaliktu aiz durvīm kādā svarīgā brīdi.

Mūsu speciālisti jums palīdzēs ne tikai ar slēdzenes nomaiņu un durvju atvēršanu, kad slēdzene jau ir pārstājusi funkcionēt, bet arī konsultēs par to kādu slēdzeni labāk izvēlēties un kā pareizi to apkopt.

Atslēgu un durvju SOS Serviss SOSSERVICE.LV