DURVJU ATVĒRŠANA

Main

BOJĀTA ATSLĒGA VAI
BOJĀTS CILINDRS?

NAV PIEEJAMAS ATSLĒGAS,
SLĒDZENE NEDARBOJAS?

AIZBĪDNIS NEFUNKCIONĒ?

ĀTRI UN VIENMĒR ATVERAM DURVIS

UZREIZ UZZINIET
PAKALPOJUMA IZMAKSAS

TULĪTĒJA
REAĢĒŠANA

VIENMĒR 100%
POZITĪVS REZULTĀTS

Profesionāla durvju atvēršana 24/7

Mūsu serviss ir pieejams 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedeļā.

UZMANĪBU! Jāspēj pierādīt, ka esiet dzīvokļa/mājas īpašnieks vai īrnieks.

Zvaniet jebkurā brīdī, kad jums tas ir nepieciešams un mūsu speciālisti nekavējoties dosies uz jūsu norādīto adresi Rīgā un Rīgas rajonā un atvērs jūsu mājokli.

 

Zvaniet un mēs palīdzēsim, jo durvju atvēršana ir mūsu specialitāte

Šaja sfērā Mūsu uzņēmums darbojas vairāk kā 20 gadus, kuru laikā mūsu speciālisti, kas gadu gaitā uzkrājuši milzīgu pieredzi, un kļuvuši par nozares profesionāļiem vārda tiešajā nozīmē, un pateicoties tam, liekot lietā savas prasmes, spēs atvērt jebkāda veida durvis. Vai tās būs koka durvis, vai metāla/tērauda durvis , PVC durvis vai alumīnija durvis, ar divām slēdzenēm, vai trīs, ražotas Latvijā, vai jebkurā citā valstī, mūsu specialistiem tas nebūs būtiski, viņi tiks galā ar jebkuru uzdevumu.

Durvju atvēršanas procesā jūsu durvis necietīs un paliks neskartas, nepaliks nekādas durvju atvēršanas pēdas, jo mūsu uzņēmuma speciālisti savu darbu veic profesionāli, ar speciāliem instrumentiem, pielietojot darbības laikā uzkrāto pieredzi.

Mūsu eksperti parūpēsies par Jūsu īpašumu, lai arī kādas sarežģītības pakāpes slēdzenes būtu jāatver. Neeksistē neatmūķējamas slēdzenes, jebkuras durvis var atvērt, jebkuru slēdzeni, kas ir izgatavota ir iespejams atvērt, ja ir pieredze un attiecīgās zināšanas, tikai jo sarežģītāka slēdzene, jo vairāk laiku tas prasīs, tādēļ mēs un mūsu speciālisti iesakām izvēlēties augstākas sarežģītības pakāpes slēdzenes,

 

Ir dažādi iemesli kādēļ ir nepieciešama durvju atvēršana:

  • nozaudejāt atslēgu,
  • atslēga nozagta;
  • izejot no dzīvokļa durvis aizcirtās;
  • Bērns vai kāds cits no durvju iekšpuses aizvēra nakts aizbīdni;
  • kāds ir mēģinājis ielauzties jūsu mājā, vai dzīvoklī, tas nav izdevies, bet dēļ tā ir radušies bojājumi dēļ kā slēdzene ir pārstājusi funkcionēt;
  • vai arī durvju mehānisms, kuram laika gaitā ir radušies mehāniski izdilumi un kurš ir uz nomaiņas robežās nav ticis laicīgi nomainīts, kas arī, pēc mūsu speciālistu vārdiem, ir vissizplatītākais iemesls kādēļ mēs saņemam izsaukumu durvju atvēršanai. 
  • Tāpat mūsu speciālisti sniedz auto atvēršanas pakalpojumus ja ir pazudušas atslēgas vai salūzusi slēdzene un veic arī durvju remontu.

 

Gan jau ikkatrs ir saskāries ar situāciju, ka slēdzene pēkšņi sāk grūtāk slēgties, vai nedaudz ķerās, tas ir rādītājs, ka nekavējoties jāveic slēdzenes maiņa, bet diemžēl lielākoties cilvēki turpina lietot slēdzenes līdz brīdim, kad tās nolietojuma deļ pārstāj funkcionēt un izjauc visus dienas plānus, jo vai nu netieciet iekšā mājoklī, vai nevariet izkļūt no tā. Mūsu speciālisti ne tikai atvērs jūsu durvis un piedāvās labākos variantus slēdzeņu nomaiņai, bet arī papildus sniegs jums konsultāciju, ka pareizi kopt slēdzeņu mehānismus, lai tie kalpotu ilglaicīgi.

www.sosservice.lv