AUTO ATVĒRŠANA

AUTO
ATVĒRŠANA

Main

PULTS NEREAĢĒ UN
CENTRĀLĀ ATSLĒGA ARĪ?

BLOĶĒJĀS DURVIS,
BET AUTO ATSLĒGAS AIZDEDZĒ?

NOZAGTAS ATSLĒGAS VAI PROBLĒMAS AR SLĒDZENI?

100 % ATVERAM PILNĪGI VISAS AUTOMAŠINAS

UZREIZ UZZINIET
PAKALPOJUMA IZMAKSAS

TULĪTĒJA
REAĢĒŠANA

VIENMĒR 100%
POZITĪVS REZULTĀTS

Ātra un profesionāla auto atvēršana

UZMANĪBU! Pirms atvēršanas uzsākšanas Jums jāspēj pierādīt, ka tiešām esiet atveramā automobīļa īpašnieks uzrādot tehnisko pasi vai dokumentus utt.

Salūzt var ne tikai mājokļa durvju slēdzenes, bet arī automašīnas. Pēc statistikas datiem 50% autovadītāji savas dzīves laikā ir saskārušies ar problēmu, kad ir nepieciešama automašīnas durvju atvēršana un iemesli var būt dažādi:

  • Bojājumi automašīnas elektronikā vai centrālajā atslēgā
  • Auto atslēgas nozaudēšana
  • Atslēgas atstāšana automobīlī un auto durvju automātiskā aizslēgšanās
  • Aizsalusi auto slēdzene
  • Izlādējies automobīļa akumulators
  • Nozagtas auto atslēgas
  • Izdilis durvju slēdzenes cilindrs

Šie un vēl citi negadījumi var notikt ik katram, un ņemot vērā to, cik vitāli svarīgs mūsdienu laikmetā ir automašīna, mūsu eksperti jums spēs palīdzēt arī visās augstakminētajās situācijās, dodoties tieši pie jums un atverot jūsu automobīļa durvis, nekādā veidā nekaitējot jūsu automobilim vai slēdzenēm.

Atveram visas markas automašīnas

Pretēji dzīvokļa atvēršanai, kur visbiežāk tiek izmantota urbšanas metode, auto durvju slēdzeņu atvēršana tiek veikta ar speciāliem instrumentiem, neatstājot atvēršanas pēdas un paliekošus bojājumus automašinai. Mūsu speciālisti parūpēsies par jūsu automobili un izdarīs visu precīzi un nevainojami, lai jums nerastos vēl papildus izdevumi. Nav būtiski vai jums ir lietots, vecāks automobilis, vai jauns ekskluzīvs auto, mūsu ekspertiem ir milzīga pieredze dazādu automobīļu atvēršanā.

SOSSERVICE.LV kompānijā darbojas īsti profesionāļi ar milzīgu pieredzi, kas iegūta vairāk kā 30 gadu garumā – mēs atveram ne tikai visarģītākās automašīnas, bet arī nodrošinam seifu atvēršanu un augstākās drošības pakāpes dzelzs durvis, tas liecina par mūsu nopietnību.

Cilvēki reizēm maldīgi domā, ka durvju atvēršana ir dārgs pakalpojums, un labāk izsist auto logu, un iekļūt savā spēkratā, bet būsim reāli, loga nomaiņa noteikti nebūs lētāks prieks, tas pilnīgi noteikti nebūs ērti, lasīt stiklus no zemes, tīrīt salonu no stiklu lauskām, tērēt laiku meklējot servisu kur veikt loga nomaiņu, nomāt auto, kamēr jūsu auto ir servisā, un papildus tam visam Jus jābraukā ar atvērtu vai aizlīmetu logu.

Šī metode sākotnēji var likties vienkāršākais risinājums bet realitātē ir vismuļķīgākais ko autovadītājs var izdarīt ar savu auto. Tādēļ mēs piedāvājam šo darbu  uzticēt profesionāļiem, ekspertiem, kuru ātri un bez piepūles un bez bojājumiem spēs atvērt jebkuru auto. Lai kāda būtu situācija, vēršanās pie speciālistiem būs labākais risinājums. Nesteidzieties censties paši tikt galā ar šāda veida problēmām. Laicīgi √ēršoties pie profesionāļiem, Jūs izvairīsieties no papildu izdevumiem un ietaupīsiet laiku. Mūsu arsenālā ir viss nepieciešamais aprīkojums, visi instrumenti, neatsverama pieredze un augsts kvalitātes serviss.

Zvaniet mums tel. +371 26661117 un mūsu speciālisti jums palīdzēs jebkurā diennakts laikā Rīgas teritorijā un rajonā ap Rīgu, un atvērs jūsu spēkratu.

www.sosservice.lv