Sākums » Auto atvēršana

Auto atvēršana

  • by
Visu marku profesionāla auto atvēršana

Nepieciešama auto atvēršana aizkritušu durvju gadījumā? Izvēlies www.Sosservice.Lv diennakts palīdzību

Neatkarīgi no tā, vai automašīna tiek izmantota nokļūšanai uz darbu, pārvadājot preces vai veicot izklaides un atpūtas braucienus, daudziem cilvēkiem viņa spēkrats ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Tomēr ir reizes, kad arī uzticams un nelokāms palīgs var pievilt. Lielu daļu no automašīnas tehniskajām ķibelēm var paredzēt un novērst, savlaicīgi un regulāri veicot apkopes, taču ir situācijas, kad auto nav izmantojams iepriekš neplānotu iemeslu dēļ, piemēram, nozaudētu atslēgu gadījumā. Pēc statistikas datiem aptuveni 50% auto īpašnieku savas dzīves laikā piedzīvojuši situāciju, kad nepieciešama auto atvēršana. Eksperti šādos gadījumos silti iesaka neizvēlēties šķietami vieglāko risinājumu – loga izsišanu, bet vērsties pēc palīdzības pie profesionāļiem. SOSservice.lv speciālistu komandai ir vairāk nekā 30 gadu pieredze visdažādāko automašīnu modeļu slēdzeņu atvēršanā. Uzkrātās zināšanas un aprīkojums ļauj veikt auto durvju atvēršanu ātri un bez slēdzenes bojāšanas. Pieteikt servisa pakalpojumus iespējams jebkurā diennakts laikā Rīgā un Rīgas rajonā, zvanot vai nosūtot situācijas aprakstu un attēlus uz SOSservice.lv numuru 26661117. 

Paredzēt auto atslēgu nozaudēšanu vai slēdzeņu iestrēgšanu nav iespējams, tāpēc netikšana savā automašīnā nereti var izraisīt neviltotu apjukumu un stresu. Ir pat gadījumi, kad mulsuma brīdī auto īpašnieki izšķiras par šķietami ātrāko un vienkāršāko risinājumu – loga izsišanu. SOS serviss eksperti gan iesaka nesteigties ar nepārdomātu un sasteigtu lēmumu pieņemšanu. Lai arī automašīnas loga stiklu patiešām ir izsist ātri un viegli, izdevumi, kas rodas šādā situācijā, krietni pārsniedz profesionālu durvju un slēdzeņu atvēršanas speciālistu pakalpojumu izmaksas. Izsista stikla gadījumā auto saimniekam būs ne tikai jāveic loga pagaidu aizlīmēšana, bet arī jāvelta laiks un līdzekļi jauna stikla iegādei un braukšanai uz servisu. Uzņēmums SOSservice.lv piedāvā atvērt iestrēgušas vai aizslēgtas automobiļa durvis ātri un bez bojājumu radīšanas, turklāt uzņēmuma pieredzējušajiem speciālistiem ir zināšanas jebkuras markas automašīnu durvju atvēršanā. SOS serviss palīdzība pieejama visu diennakti, zvanot pa tālruni 26661117. Būtiski ņemt vērā – pakalpojuma saņemšanas brīdī auto saimniekam ir jāspēj pierādīt automašīnas īpašumtiesību piederība (jāuzrāda automašīnas tehniskā pase vai citi īpašumtiesību apliecinoši dokumenti). 

Biežākie iemesli, kad nepieciešama auto atvēršana

Situācijas, kad nepieciešama auto atvēršana un profesionāļu palīdzība, mēdz būt daudz un dažādas. Sadarbībā ar klientiem un SOSservice.lv darbiniekiem esam apkopojuši visbiežāk pieredzētos gadījumus.

  1. Nozaudētas atslēgas. Lai arī pārsvarā katrai automašīnai ir vairāki atslēgu komplekti, reti kad rezerves atslēgas tiek nēsātas līdzi. Ja atslēgu neesamības fakts tiek konstatēts izbraukuma laikā, piemēram, ejot pārgājienā pa mežu vai makšķerējot, pastāv diezgan maza varbūtība atslēgu atrašanai.
  2. Nozagtas atslēgas. Zagļi bijuši vienmēr un visur. Ja ļaundaru nolūks ir automašīnas aizdzīšana, atslēgu nozagšana var tiks īstenota mērķtiecīgi. Tāpat atslēgas var nozagt arī parasts kabatzaglis, īsti nezinot, kāds būs viņa ķēriens – maks, telefons vai kāds cits priekšmets, kas atrodas cilvēka kabatā vai somā.
  3. Bojājumi automašīnas elektronikā vai centrālajā atslēgā. Darbības traucējumus var piemeklēt jebkurš mehānisms. Auto centrālās atslēgas bojājuma gadījumā auto atvēršana bieži vien nebūs iespējama arī pie atslēgas komplekta esamības. 
  4. Aizsalusi slēdzene vai izlādējies akumulators. Lai arī pēdējos gados Latvijā bargas ziemas nav novērotas, automašīnas slēdzene var aizsalt arī pie neliela sala. Šādi gadījumi parasti notiek, ja slēdzenē dažādu iemeslu dēļ iekļūst un uzkrājas mitrums. Protams, slēdzeni var atkausēt, tomēr ne vienmēr pie rokas ir visi nepieciešamie līdzekļi, lai to izdarītu. Līdzīgi ir ar izlādējušos akumulatoru. 
  5. Atslēgas aizmirstas automobilī. Ir signalizācijas, kas aprīkotas ar funkciju dažu minūšu laikā automātiski bloķēt neaizslēgtas automašīnas durvis. Ja atslēgas atstātas automašīnā, pat īslaicīga automašīnas pamešana var sagādāt spēkrata īpašniekam pamatīgu vilšanos. Palīdzēt varēs tikai atslēgu un durvju serviss.
  6. Izdilusi slēdzene. Šādu problēmu pārsvarā piemeklē vecāka izlaiduma gada spēkrati. Bojāta slēdzene nereti var novest arī pie atslēgu iestrēgšanas tajā. Mēģinājumi slēdzenē iestrēgušas atslēgas izraut vai pagriezt ar spēku visai bieži beidzas ar to nolaušanu, kā rezultātā būs nepieciešama auto atvēršana. 

Lai arī kāds būtu problēmu cēlonis, uzņēmuma SOSservice.lv darbinieki atradīs risinājumu jebkurā situācijā. Saņemot izsaukumu, SOS serviss speciālisti nekavējoties apstrādās informāciju un izbrauks uz notikuma vietu, veicot automobiļa durvju atvēršanu ātri un bez bojājumu nodarīšanas automašīnai un slēdzenei. 

Iekļūšana automašīnā, izsitot logu – ātrākais, taču ne prātīgākais lēmums

Kā jau iepriekš norādījām, automobiļa durvju iestrēgšana ir neparedzama, līdz ar to var pamatīgi pārsteigt spēkrata īpašnieku. Ja vēl pirms 30 gadiem ražotās automašīnas varēja visai vienkārši atvērt pat ar skrūvgriezi vai šķērēm, jaunāku modeļu auto atvēršana pašrocīgi ir krietni sarežģītāka vai pat neiespējama. Nespējot atmūķēt vai atlauzt durvis ar spēku, stresa ietekmē nereti tiek pieņemts sasteigts lēmums iekļūt automašīnā, izsitot sānu logu. Izšķiroties par šādu soli, auto īpašnieks bieži vien neaizdomājas par papildus sarežģījumiem un izmaksām, ko auto atvēršana šādā veidā var radīt. Pirmkārt, tās ir izmaksas, ko sastāda jauna loga stikla iegāde un nomaiņa. Jaunākas markas automobilim summa par materiālu un remontu var būt visai iespaidīga. Otrkārt, tas ir laiks, kas jāpatērē, vedot automašīnu uz un no servisa. Tāpat jāņem vērā, ka pēc loga izsišanas, visticamāk, būs nepieciešama pilna auto salona tīrīšana, jo smalkās stikla lauskas būs sabirušas ne tikai auto sēdekļos, bet arī grūtāk pieejamākās vietās. Visbeidzot, ja automašīna nepieciešama ikdienas darba pienākumu veikšanai, auto īpašniekam uz remonta laiku būs jāmeklē cits transportlīdzeklis. Lieki piebilst, ka arī auto nomas pakalpojumi nav par velti. Rezultātā neapdomīga, bet ātra auto atvēršana saviem spēkiem izmaksās daudz dārgāk, nekā  SOS serviss speciālistu izsaukšana. 

Kā tiek veikta auto durvju atvēršana? 

Internetā atrodamas video pamācības, kā, izmantojot dažādus sadzīves priekšmetus, piemēram, kurpju auklu vai drēbju pakaramo, salīdzinoši ātri atvērt aizslēgtas automašīnas durvis. Pat, ja daļa no padomiem tiešām ir derīgi, tie izmantojami, galvenokārt, uz vecāku modeļu automašīnām, turklāt jebkurā gadījumā, lai veiktu norādītās darbības, būs nepieciešami ne tikai minētie aksesuāri, bet arī ievērojama fiziska piepūle un veiksme. Ņemot vērā signalizācijas īpatnības un centrālās atslēgas tehnoloģiskos risinājumus, jaunāku modeļu auto atvēršana šādā veidā noteikti nebūs iespējama. SOSservice.lv speciālistu izpildījumā auto atvēršana tiek veikta ar juveliera precizitāti, izmantojot speciālus instrumentus un šim mērķim paredzētas ierīces. Ja mājokļu durvju slēdzenes visbiežāk tiek atvērtas ar urbšanas palīdzību, automobiļa durvju atvēršana notiek, nebojājot slēdzeni un neatstājot uz tās skrambas un atmūķēšanas pēdas. Tādā veidā spēkrata īpašniekam netiek radīti nekādi papildus izdevumi. Ja durvju iestrēgšanas iemesls bijusi nodilusi vai bojāta slēdzene, SOS serviss speciālisti veiks slēdzenes remontu vai nomaiņu. Tāpat nepieciešamības gadījumā iespējama arī slēdzeņu pārkodēšana.

Kāpēc izvēlēties tieši SOSservice.lv pakalpojumus? 

Uzņēmuma SOSservice.lv darbiniekiem ir vairāk nekā 30 gadu pieredze visdažādākās uzbūves un sarežģītības slēdzeņu atmūķēšanā. Tas ir vairāk nekā jebkuram citam SOS serviss pakalpojumu sniedzējam Latvijā. Uzkrātā pieredze ir garants, ka bez problēmām tiks īstenota jebkuras markas auto atvēršana. Uzņēmuma speciālistu rīcībā ir speciāls aprīkojums, lai auto atvēršana noritētu bez sarežģījumiem, neradot nekādus bojājumus slēdzenei. Visi darbi tiek veikti ar lielāko rūpību un pietāti pret spēkratu. SOS serviss profesionāļi spēs palīdzēt arī tad, ja Jūsu īpašumā ir ekskluzīvas markas automašīna ar sarežģītu signalizācijas sistēmu un slēgšanas mehānismu. Gandrīz nekļūdīgi var apgalvot, ka uzņēmums nodrošina slēdzeņu 100% atvēršanas garantiju. 

Izvēloties SOSservice.lv pakalpojumus, klients iegūst ne tikai uzticamu un profesionālu palīdzību, bet arī konfidencialitāti un diskrētumu. Godīgu attieksmi uzņēmuma darbinieki sagaida arī no klienta – ja, ierodoties izsaukuma vietā, persona nevar uzrādīt automobiļa īpašuma tiesības apliecinošus dokumentus, piemēram, tehnisko pasi, auto atvēršana netiek uzsākta. 

Ja esi nonācis situācijā, kad dažādu iemeslu dēļ netiec savā spēkratā, nepieņem sasteigtus lēmumus, bet vērsies pēc palīdzības pie profesionāļiem. SOSservice.lv darbiniekiem gadu gaitā ir uzkrātas milzīgas zināšanas dažādu modeļu automobiļu durvju atvēršanā. Ar šādu pieredzi nevar lepoties neviens cits atslēgu un durvju serviss Latvijā. Auto atvēršana pieejama jebkurā diennakts laikā. Lai pieteiktu pakalpojumu, aicinām sazināties ar uzņēmuma klientu servisa speciālistu, zvanot pa tālruni 26661117 vai nosūtot Whatsapp aplikācijā īsu problēmas raksturojumu ar klāt pievienotām fotogrāfijām. Detalizētāka informācija: www.sosservice.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *